Den Země v botanické zahradě 2022

23. 4. 2022

Hravé dopoledne v Botanické zahradě PřF MU na Kotlářské je určeno především pro školní děti od 6 do 14 let a jejich doprovod. Účastníci budou plnit zábavné úkoly s přírodovědnou tématikou a nakonec získají milou odměnu 🙂 Očekáváme chladné počasí, proto akci směřujeme především dovnitř skleníků. U nás nezmrznete 😃
Na organizaci Dne Země spolupracují zaměstnanci Ústavu geologických věd se zaměřením na zkameněliny a dinosaury. Členové Spolku přírodovědců MU s několika stanovišti včetně nácviku třídění odpadů.
Bude k vidění živé včelstvo pana Josefa Permedly. Připravena bude i ochutnávka medů a povídání o životě včel.
Během dopoledního programu Dne Země platí jednotné vstupné pro všechny 50,- Kč a děti do 6 let mají vstup zdarma.

Přehled všech článků